Tofaş Çeki Demiri | Çeki Demiri | Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Tofaş Çeki Demiri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Tofaş Çeki Demiri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog görünümü

Liste görünümü

Tofaş Çeki Demiri

Tofaş marka otomobiller için çeki demirleri müşterilerin beğenisine sunulmuştur. 1983 ve sonraki yıllarda üretilen modeller için üretilmiş ve satışa sunulmuş olan çeki demirleri içerisinde Tofaş marka otomobiller için üç ayrı modele yönelik çeki demirleri mevcuttur. Bu çeki demirlerinden bir tanesi Kartal model otomobiller, bir tanesi Doğan model otomobiller, üçüncüsü ise Şahin model otomobiller içindir. Bunun yanı sıra bu çeki demirleri kolay monte edilebilir bir tasarıma sahiptir.

Yani www.romorkcu.com adresinden satın alınmış olan çeki demirleri hiçbir şekilde kullanıcıyı zora sokmadan kolay bir şekilde otomobillere monte edilebilir niteliğe sahiptir. Öte yandan bu çeki demirleri dayanıklı ve kaliteli oluşu yönünden de uzun süreli, hatta tabiri caiz ise evladiyelik bir kullanım ömrüne sahiptir. Bu Tofaş çeki demiri satın alındıktan sonra montajının gerçekleştirilmesi için de yardımcı olunmaktadır. Montaj için alıcıların rahatlıkla sitede yer alan telefon numarasını aramak suretiyle yardım istemesi mümkündür. Aynı zamanda çeki demirlerinin tamamı yerli üretimdir.

En Uygun Tofaş Çeki Demiri Fiyatları

Sitede yer alan çeki demirlerinin tamamı en makul fiyatlar üzerinden alıcılar ile buluşturulmaktadır. Gerçekten bu satışı internet üzerinden gerçekleştiren hiçbir sitede romorkcu.com adresinde yer alan fiyatlar kadar uygun fiyatlı çeki demirleri mevcut değildir. Aynı zamanda çeki demiri bir paket halinde satın alınabilmektedir. Şöyle ki, satın alınan bu pakette ilk olarak çeki demiri ve elektrik kiti, e belgesi, montaj şeması ve talimatname yer almaktadır. Romorkcu.com adresinden satın alınmış olan çeki demirleri ile bu paket içeriğinin tamamı alıcılara gönderilecektir.

Tofaş Çeki Demiri Online

Bu site İzmir ve çevresinde faaliyet göstermekte olan bir sitedir. Ancak İzmir dışındaki montajlar için rahatlıkla iletişim kurulabilecektir. Tofaş çeki demiri montajı için gerekli olan iletişim bilgileri de ürünün satın alınacağı sayfada yer almaktadır. Aynı zamanda www.romorkcu.com adresinde satışa sunulmuş olan Tofaş çeki demiri çeşitleri Türk Standartları Enstitüsü, TÜV ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı olarak alıcılar ile buluşturulmaktadır.