Seat Çeki Demiri | Çeki Demiri | Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Seat Çeki Demiri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Seat Çeki Demiri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog görünümü

Liste görünümü

Seat Çeki Demiri

Çeki demiri, araçların arka tamponunun alt kısmına monte edilen ve hareket edemeyen karavan, römork gibi araçları çekmeye yarayan avantajlı bir ekipmandır. Elektronik ve mekanik kısımları olan ve yetkili bir servis tarafından monte edildiğinde ileride herhangi bir sorun çıkarmayan kullanışlı bir parçadır. Montajı sırasında, sonrasında ya da sökülmek istendiğinde araç üzerinde herhangi bir hasar bırakmamaktadır.

Çeki demiri, araç markalarına ve modellerine göre özel olarak üretilmelidir. Romorkcu.com olarak her araç modeline özel olarak üretilen Seat çeki demiriçeşitlerimizi inceleyebilir, merak ettiklerinizi iletişim numaralarından profesyonel ekibimize sorabilirsiniz.

Çeki Demiri Paket İçeriği

Firmamızdan sipariş vereceğiniz çeki demirleri ile birlikte gönderdiğimiz montaj şeması ile rahatlıkla montajı yapılabilmektedir. Çeki demiri İzmir şehir içinde yapılacak montajları firmamız ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir. Çeki demiri, araç tesciline işlenmesi gerektiği için mutlaka usulüne uygun parça seçilmeli ve montajı ona göre yapılmalıdır. Mekanik kısımla birlikte göndereceğimiz elektrik kiti de monte edilmelidir. Böylece iki araç arasındaki elektronik bağlantı sağlanacaktır.

Aynı zamanda sipariş içerisinde çeki demirinin e belgesini ve talimatnamesini de göndermekteyiz. Böylece montaj işlemleri ve Trafik Tescil işlemlerini sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Seat Modellerine Özel Çeki Demiri

Romorkcu.com adresimizde Seat çeki demiri çeşitlerini inceleyebilir, gönül rahatlığıyla sipariş oluşturabilirsiniz. ECE R55 belgeli ve tamamen yerli üretim olan ürünlerimiz uzun süreli kullanım için son derece kalitelidir.

  1. Seat Leon 2012 yılı ve sonrası modeller için
  2. Seat Leon 2008 - 2012 modeller için
  3. Seat Leon 2003 - 2008 modeller için çeki demiri çeşitlerine mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

Çeki Demiri Tescil İşlemi

Ürünlerimiz AKS römork garantisi ile üretilmektedir. TSE onaylı çeki demiri ve ekipmanlarını bulabileceğiniz firmamızın ürünleri T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından kabul edilmektedir. Doğru çeki demiri doğru araca monte edildikten sonra Trafik Tescil işleminde hiç bir sorun yaşanmayacaktır.

İşlem aşamaları;

  1. E belgeli çeki demirinin mekanik ve elektronik kısımları monte edilir,
  2. Montaja uygunluk raporu çıkarılır,
  3. Araç kontrol merkezinde kontrolü sağlanır,
  4. Trafik Tescil Müdürlüğü'nde "Çeki Kancalı" şeklinde tescil ettirilir.