Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

1.07.2018

HONDA ÇEKİ DEMİRİ MODELLERİÇeki demirleri özellikle SUV, MPV, Crossover, 4x4 veya cip gibi arazi araçları ile offroad seyahat yapanlar ve otomobillerine römork bağlama ihtiyacı duyarak uzun yol seyahati yapmak isteyenler için vazgeçilmez bir parçadır. Ayrıca çeki demirleri araçlarında şık bir görüntü oluşturmasını isteyenler için vazgeçilmez bir aksesuar olarak karşımıza çıkmaktadır. Çeki demirleri araç tamponuna zarar vermeden römork ya da başka bir araç çekme imkânı da sunmaktadır.

Honda Çeki Demiri Fiyatları

honda çeki demiri modelleri

Her otomobile uygun çeki demirleri satın alableceğiniz mağazamızda Honda çeki demiri modelleri de bulunmaktadır. Honda marka araçlar için katlanabilir, sökülebilir ya da sabit olmak üzere farklı çeki demiri modelleri bulmak mümkündür.

Honda çeki demiri modelleri ithal olarak üretildiği gibi yerli firmalar tarafından da üretilmektedir. Kalite olarak ithallerden bir farkı olmayan ürünler birçok yerden temin edilebilir. Özellikle romorkcu.com internet sitesi aracılığıyla Honda CR-V otomobili olanlar için uygun ve kaliteli çeki demiri modelleri en iyi fiyatlarla bu sayfada satışa sunuluyor. Firma ürünleri %100 AKS römork üretimi olup ürünler TUVTÜRK, TSE ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylıdır.

Online römork kancası satışı yapan romorkcu.com mağazamız Honda çeki demiri modelleri için alım yapan müşterilerine çeki demiri+elektrik kiti, e belgesi, montaj şeması ve ECE R55 talimatnamesini göndermektedir. Ayrıca firma İzmir içinde montaj imkanı sunduğu gibi İzmir dışına da ücretsiz kargo imkanı sağlamaktadır.