FORD TRANSİT TOURNEO COURİER CAMLI ÇEKİ DEMİRİ - 2014 yılı ve sonrası modeller | Ford Çeki Demiri | Çeki Demiri | Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Fotoğraf temsilidir. Aracınıza uygun olan ürün gönderilecektir.

3.284,59 TL  KDV Dahil
Tüm ürünler geçerli için 4 aya kadar vade farksız taksit fırsatı. 821,15 x 4
Proje ve montaj bedelleri seçtiğiniz zaman fiyata eklenir. Proje bedeli TSE maliyeti hariçtir. Bulunduğunuz ilin TSE Araç Kontrol Merkezine ayrıca 1535 TL, ruhsata işletmek için her hangi bir Notere 715 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.
SEPETE EKLE
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar

FORD TRANSİT TOURNEO COURİER CAMLI ÇEKİ DEMİRİ - 2014 Yılı Ve Sonrası Modeller

Çeki demiri, her marka aracın çoğu modelinde üretim aşamasında takılan yardımcı ekipmanlardan biridir. Tamponun altına gizlenmiş veya aracın ön tarafına monte edilmiş çeki demiri, fabrikadan çıkan birçok araçta mevcuttur. Buna rağmen eski araçlarda karavan ya da tekne taşımak için çeki demirine ihtiyacınız olabilir. Araçların modeline ve markasına özel olarak üretilen çeki demiri ihtiyaçlarınız için aradığınız ürünü romorkcu.com adresinden temin edebilirsiniz.

Çeki Demiri İzmir

Online çeki demiri satış mağazamızda bulunan Ford transit tourneo marka aracınız için uygun çeki demirinin max D Değeri 8 kn, çeki kancası max dikey yük 75 kg ve araç römork kapasitesi 910 kg' dır. Çeki demiri İzmir dışı siparişlerinizde de montaj desteği vermekteyiz.

ÇEKİ DEMİRİ NASIL TESCİL OLUYOR

Romorkcu.com'dan E-belgeli Çeki Demiri

1. Adım

TSE Araç Kontrol Merkezi Montaj Uygunluk Raporu

3. Adım

Noterde Ruhsat Yaprağı Değişimi

4. Adım

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor