FORD TRANSİT MİNİBÜS ÇEKİ DEMİRİ - 01 / 2000 - 2006 | Ford Çeki Demiri | Çeki Demiri | Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Fotoğraf temsilidir. Aracınıza uygun olan ürün gönderilecektir.

3.488,29 TL  KDV Dahil
Tüm ürünler geçerli için 4 aya kadar vade farksız taksit fırsatı. 872,07 x 4
Proje ve montaj bedelleri seçtiğiniz zaman fiyata eklenir. Proje bedeli TSE maliyeti hariçtir. Bulunduğunuz ilin TSE Araç Kontrol Merkezine ayrıca 1535 TL, ruhsata işletmek için her hangi bir Notere 715 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.
SEPETE EKLE
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar

FORD TRANSİT MİNİBÜS ÇEKİ DEMİRİ 

Çeki kancası max dikey yüksekliği 112 kg ve max D değeri 15. 5 kn olan Ford transit minibüs çeki demiri için romorkcu.com adresinden sipariş oluşturabilirsiniz. Firmadan kaliteli, dayanıklı ve garantili çeki demirleri için güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş kapsamında bir adet elektrik kiti, bir adet çeki demiri gönderilirken, montajının kolayca yapılabilmesi için montaj tablosu ve talimatname de birlikte gönderiliyor. TSE damgalı, TC Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı onaylı, yerli üretim olan çeki demirinin e-belgesi de mutlaka adresinize gönderiliyor.

Kaliteli Çeki Demiri Çeşitleri

Çeki demiri, araçları hareket ettirmekte kullanılan ve araçların olmazsa olmaz parçalarından biridir. Yeni model araçlara üretim aşamasında monte edilen ford çeki demiri, bir çok eski model araçta bulunmuyor.

ÇEKİ DEMİRİ NASIL TESCİL OLUYOR

Romorkcu.com'dan E-belgeli Çeki Demiri

1. Adım

TSE Araç Kontrol Merkezi Montaj Uygunluk Raporu

3. Adım

Noterde Ruhsat Yaprağı Değişimi

4. Adım

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor