Ford Çeki Demiri | Çeki Demiri | Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Ford Çeki Demiri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Ford Çeki Demiri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog görünümü

Liste görünümü

Ford Çeki Demiri

Çeki demiri araca monte edilebilen ve olası sorunlar için oldukça kullanışlı bir parça olan kalitesi ve malzemesi ile dikkat edilmesi gereken bir konudur. Aracın marka ve modeline uygun olarak sağlam parçalardan üretilen çeki demirleri, sorunsuz olarak çekim işlemlerini gerçekleştirmeniz için size gerekli yardımı sağlayacaktır.

Ford Çeki Demiti Çeşitleri

Kalitesiz ürün ile yapılan tüm işlemler aracınıza zarar verebileceği gibi size ekstra masraf çıkartabilir. Tüm bu sorunların önüne geçecek kaliteli ürünleri ile göze çarpan Romorkcu.com sattığı tüm ürünleri garantili yerli malzemeden üretimini sağlayarak en uygun fiyata sunmaktadır. Hızlı kargo ve teslimat sayesinde Ford çeki demirimodeli siparişini beklemeden verebilirsiniz. Bakanlık onayına sahip olan çeki demiri modelleri kampanyalı olarak satılmaktadır. Uygun ödeme koşulu ve kampanya fırsatlarından yararlanmak için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Ödeme sırasında kredi kartına taksit imkanı da sunulmaktadır. Tüm bu fırsatlardan hemen faydalanabilirsiniz.

Ford Çeki Demiri Fiyatları

Tüm ürünler firma garantisi altında satılmaktadır. Ürün satışı öncesi ve sonrası tüm hizmet sağlanmaktadır. Ford çeki demiri modelleri konusunda her desteği alabilirsiniz. Garanti süresi boyunca tüm garanti imkanlarından yararlanmanız için ürün gönderimi ile birlikte garanti belgesi gönderimi de sağlanmaktadır. Çeki demirleri gönderimi e-belgesi, montaj şeması, talimatname ve elektrik kiti ile gönderimi sağlanıyor. TSE belgeli paket halinde gönderilen ürün her model ve araca göre farklı özellikler de olmaktadır. Aracın modeli ve markasına göre sipariş oluşturarak sorun yaşamadan kullanım sağlayabilirsiniz. Çeki demirinde kullanılan malzemeler kırılmaz çelikten üretilmiş olup, çekim sırasında sorun yaşatmaz ve kırılma yaşanmaz. Ford marka araçlara uygun olarak gönderimi sağlanan çeki demirleri, çeki kancası dik yükey kapasiteleri 80 kg ağırlığından 250 kg ağırlığına kadar çekim sağlamaktadır.

Aracınızda sorun yaşamamak için aracınızda bulunan şasi etiketinden aracınızın çeki demiri takılma durumu ve römork çekme kapasitesini kontrol ederek sipariş oluşturabilirsiniz. Bu sayede sorun yaşamazsınız. Ayrıca gönderimi sağlanan e-belge ile sorun yaşamadan satın aldığınız çeki demirlerini aracınızın ruhsatına işletebilirsiniz. Tüm çeki kancası modelleri kontrol ve proje onayından kolaylıkla geçebilecek kalitededir.