FORD TRANSİT KAMYONET KURT AĞZI PİMLİ TOPUZ ÇEKİ DEMİRİ | Ford Çeki Demiri | Çeki Demiri | Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Fotoğraf temsilidir. Aracınıza uygun olan ürün gönderilecektir.

3.946,61 TL  KDV Dahil
Tüm ürünler geçerli için 4 aya kadar vade farksız taksit fırsatı. 986,65 x 4
Proje ve montaj bedelleri seçtiğiniz zaman fiyata eklenir. Proje bedeli TSE maliyeti hariçtir. Bulunduğunuz ilin TSE Araç Kontrol Merkezine ayrıca 1535 TL, ruhsata işletmek için her hangi bir Notere 715 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.
SEPETE EKLE
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar

FORD TRANSİT KAMYONET KURT AĞZI PİMLİ TOPUZ

Ford marka araçlar için üretilmiş olan kurt ağzı pimli topuz, online çeki demiri satış sitemizde sizleri bekliyor. Her marka ve model araç için çeki demiri üretimi yapan romorkcu.com adresinden güvenle kaliteli çeki demirleri için alışveriş yapabilirsiniz.

Ford transit kamyonete özel üretilmiş kurt ağzı pimli topuz, max D değeri 20. 5 kn, çeki kancası max dikey yüksekliği 250 kg'dır.

Kaliteli Alışveriş İmkanı

Çeki demiri ve römork yedek parçalarını üreten, satan ve monte eden firma kaliteli ve garantili alışveriş fırsatı sunuyor. T.C Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı'ndan onaylı ve % 100 AKS Römork Endüstrisi ile üretilmiş kaliteli ürünler, farklı ödeme seçenekleri ile satışa sunuluyor.

ÇEKİ DEMİRİ NASIL TESCİL OLUYOR

Romorkcu.com'dan E-belgeli Çeki Demiri

1. Adım

TSE Araç Kontrol Merkezi Montaj Uygunluk Raporu

3. Adım

Noterde Ruhsat Yaprağı Değişimi

4. Adım

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor