FORD TRANSİT KAMYONET ÇEKİ DEMİRİ - 2012 yılı ve sonrası modeller | Ford Çeki Demiri | Çeki Demiri | Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Fotoğraf temsilidir. Aracınıza uygun olan ürün gönderilecektir.

3.488,29 TL  KDV Dahil
Tüm ürünler geçerli için 4 aya kadar vade farksız taksit fırsatı. 872,07 x 4
Proje ve montaj bedelleri seçtiğiniz zaman fiyata eklenir. Proje bedeli TSE maliyeti hariçtir. Bulunduğunuz ilin TSE Araç Kontrol Merkezine ayrıca 1535 TL, ruhsata işletmek için her hangi bir Notere 715 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.
SEPETE EKLE
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar

FORD TRANSİT KAMYONET ÇEKİ DEMİRİ - 2012 YILI VE SONRASI MODELLER

Araçlarda mutlaka bulunması gereken çeki demiri, hareket edemeyen araçları hareket ettirmek için kullanılan bir aksamdır. Yeni üretilen araçlarda üretim aşamasında montajı yapılan çeki demiri, eski model araçların büyük çoğunluğunda yok.

Her marka ve model için özel olarak üretilen çeki demiri sağlam ve kaliteli olmalıdır. Her markaya ait çeki demirleri siparişi için romorkcu.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Çeki Demiri Online Sipariş

Dayanıklı, kaliteli ve garantili Ford transit kamyonet çeki demiri çeşitleri için hemen sipariş verebilirsiniz. Maksimum D değeri 16 kn olan çeki demiri için istediğiniz ödeme seçeneği ile alışveriş yapabilirsiniz. Çeki demiri ile birlikte elektrik kiti, montaj şeması ve talimatnamesi de gönderilmektedir.

ÇEKİ DEMİRİ NASIL TESCİL OLUYOR

Romorkcu.com'dan E-belgeli Çeki Demiri

1. Adım

TSE Araç Kontrol Merkezi Montaj Uygunluk Raporu

3. Adım

Noterde Ruhsat Yaprağı Değişimi

4. Adım

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor