FORD TRANSİT KAMYONET ÇEKİ DEMİRİ - 2006 - 2012 | Ford Çeki Demiri | Çeki Demiri | Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Fotoğraf temsilidir. Aracınıza uygun olan ürün gönderilecektir.

3.488,29 TL  KDV Dahil
Tüm ürünler geçerli için 4 aya kadar vade farksız taksit fırsatı. 872,07 x 4
Proje ve montaj bedelleri seçtiğiniz zaman fiyata eklenir. Proje bedeli TSE maliyeti hariçtir. Bulunduğunuz ilin TSE Araç Kontrol Merkezine ayrıca 1535 TL, ruhsata işletmek için her hangi bir Notere 715 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.
SEPETE EKLE
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar

FORD TRANSİT KAMYONET ÇEKİ DEMİRİ - 2006 - 2012

Çeki demiri, araçtan araca markadan markaya değişiklik gösteren ve her model araç için özel olarak üretilen bir ekipmandır. Karavan ve tekne gibi hareketsiz araçları çekmeye imkân verir. ??????Kaliteli ve dayanıklı olması gereken çeki demiri, mutlaka bu alanda uzman kişiler tarafından monte edilmelidir. Araç için oldukça önemli olan çeki demiri, hareket yeteneğini kaybeden arızalı araçları hareket ettirmek için de kullanılır.

Çeki Demiri Paket İçeriği

Garantili üretilen Ford Transit kamyonet çeki demiri ayrıntılı özellikleri için romorkcu.com adresini ziyaret edip sipariş verebilirsiniz. Oluşturulan sipariş paketinde bir adet çeki demiri, e belgesi, montaj tablosu ve elektrik kiti gönderimi sağlanmaktadır.

ÇEKİ DEMİRİ NASIL TESCİL OLUYOR

Romorkcu.com'dan E-belgeli Çeki Demiri

1. Adım

TSE Araç Kontrol Merkezi Montaj Uygunluk Raporu

3. Adım

Noterde Ruhsat Yaprağı Değişimi

4. Adım

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor