Fiat Çeki Demiri | Çeki Demiri | Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Fiat Çeki Demiri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Fiat Çeki Demiri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog görünümü

Liste görünümü

Fiat Çeki Demiri

Hayatı kolaylaştırmak adına araçlarda kullanılan birtakım ürünler bulunuyor. Çeki demiri adı verilen ürün de bunlardan biridir. Her araç türünde kullanılabilir olan çeki demiri acil durumlarda hayat kurtarıcı bir ürün olabilir. Çeki demiri, çeki kancası ya da römork kancası olarak da bilinen bu ürün araçlar yolda kaldığı zamanlarda kullanılan bir seçenektir. Araçların her birinin arkasında çeki demiri montesi için bir yer bulunur. Tamponun altında da olabilir görünür kısmında da. Çeki demiri buraya takılarak başka bir diğer araca bağlanabilir. Fiat çeki demiri çeşitleri de Fiat marka arabalar için tasarlanmış bir üründür. Çünkü her aracın çeki demiri farklı özellikler taşımaktadır. Arabanın ağırlığı, çekme gücü gibi birçok özellik çeki demirinin kalitesinde değişiklik oluşturabiliyor.

Fiat Çeki Demiri Modelleri

Çeki demiri kullanmanın da belli kuralları vardır. Eğer araçta çeki demiri kullanmak yasal olarak belirtilmişse kullanılabilir. Araç yolda kalmış olabilir, kaza geçirmiş olabilir veya karavan bağlanmak istenmiş olabilir. Böyle zamanlarda Fiat çeki demiri kullanılarak hayat kolaylaştırılır. Bu demiri kullanmak iki araçta da herhangi bir zarara kesinlikle yol açmaz. Kolaylıkla kullanım sağlanabilir. Ancak mutlaka çeki demiri takılı araçları kullanmayı bilen, yetkisi olan kişiler bu araçları kullanmalıdır.

Çeki Demiri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekilenler

Çeki demiri almanın da birtakım prosedürleri vardır. Çünkü her çeki demirinin özelikleri farklıdır. Tasarlandığı yıldan sahip olduğu güce kadar farklılık gösterir. Fiat çeki demiri almak için dikkat edilmesi gereken hususlardan ilki max D değeridir. Sonrasında aracın römork kapasitesi, çeki kancası maksimum dikey yüküne mutlaka bakılmalıdır. Buna göre çeki demiri alınmalıdır. Ayrıca çeki demirinin yapılma yılı da önemli olabilir. Fiat çeki demiri fiyatları da ürünün kalitesine göre değişim göstermektedir.

Çeki Demiri Nereden Alınır?

Araca en uygun çeki demirini alabilmek için online çeki demiri sitesi romorkcu.com internet adresi kullanılabilir. Bu adreste birbirinden kullanışlı ve kalite sahibi çeki demirlerini bulmak mümkündür. Online mağazamızdan alışveriş yaparken taksitli ödeme avantajlarından faydalanabilirsiniz. Yüzde yüz kaliteye sahip ürünleri buradan hızlı ve kolay şekilde satın alabilirsiniz.