Dacia Çeki Demiri | Çeki Demiri | Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Dacia Çeki Demiri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Dacia Çeki Demiri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog görünümü

Liste görünümü

Dacia Çeki Demiri

Yeni dönemde ihtiyaçların fazla olması nedeniyle araçların daha fazla kapasiteli yük taşımaları gerekiyor. Bazı kalabalık ailelerin eşyalarını taşımaları veya taşıma işiyle uğraşan kişiler için alternatif olarak araçların arkasına römork bağlanmakta ve yüklerin daha kolay ve pratik bir şekilde taşınması için olanak sağlamaktadır. Tatile giderken çıkılan uzun yol seyahati için valizlerin ve gerekli eşyaları sadece bagaja sığdırılması pek mümkün değildir. Bu sebeple mühendisler tarafından geliştirilen araç çeki demiri sayesinde araca römork bağlanması ve bu römork ile yüklerin kolayca taşınması sağlanmaktadır. Çeki demiri takılma ihtimali olan araç markalarından bir tanesi Dacia markasıdır. Dacia çeki demiri aracın tampon kısmına monte edilerek karavan ve tekne taşınmasına olanak sağlar. Bu çeki demirini satın almak ve bu alanda bilgi sahibi olmak için www.romorkcu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Dacia Çeki Demiri Fiyatları

Araç çeki demiri fazla yük taşınması gerektiğinde aracın arkasına römork bağlayarak yük taşınmasının çok daha kolay ve pratik bir şekilde gerçekleşmesi için aracın tamponuna takılan bir parçadır. Bu parça kalabalık ailelerin tatillerinde, uzun yol seyahati gibi durumlarda veya ticari olarak yük taşımacılığı yapan ve bu işi daha ekonomik bir şekilde çözmek isteyen iş yerleri için de kullanılabilir. Bu alanda önemli bir yol kat eden romorkcu.com Dacia çeki demiri fiyatları ile müşterilerine uygun seçenekler sunmaktadır. Bu ürünü hızlı ve güvenli bir şekilde www.romorkcu.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Dacia Araca Uygun Römork Kancası

Çeki demirleri diğer adıyla romork kancası olarak da anılmaktadır. Römork kancası araclara göre farklı özelliklerde üretilir. Her çeki demirinin çekme kapasitesi farklıdır. Bu kapasite aracın çekme gücüne ve çeki demirinin sağlamlığına göre değişiklik gösterir. Dacia aracına takılmış olan Dacia çeki demiri 2800 kilogram ağırlığında bir römorku çekebilir. Sizler de bu çeki demirini almak ve daha ekonomik koşullarla yüklerinizi taşımak istiyorsanız www.romorkcu.com adresini ziyaret ederek çeki demiri hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz. Yüksek kalite ve sorunsuz hizmeti en uygun fiyat ve farklı ödeme seçenekleriyle kolayca ödemek için doğru adrestesiniz. Romorkcu.com araç çeki demiri ve römork alanında liderdir.