Chevrolet Çeki Demiri | Çeki Demiri | Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Chevrolet Çeki Demiri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Chevrolet Çeki Demiri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog görünümü

Liste görünümü

Chevrolet Çeki Demiri

Araçların ön alt tampon kısmında genelde belirgin ancak bazen belirgin olmayan bir bölme bulunuyor. Bu bölme çeki demiri diğer adı ile çeki kancası takmak için oluşturulmuştur. Araçtan araca göre belirgin olup olmama özelliği değişebilir. Genelde araçların hepsinde bulunur ancak bazı araçlarda bulunmayabilir. Eğer ihtiyaç duyulacaksa araç almadan önce kontrol edilmelidir. Çeki demirlerinin yapısı, gücü, kapasitesi aracın markasına göre değişiklik göstermektedir. Metalden yapılan ürünler oldukça sağlamdır. Herhangi bir kırılma ya da bozulma göstermez.

Chevrolet çeki demiri de genelde ortalama özelliklere sahip olsa da her araca göre farklılık arz edebilir. Aracın modeline göre uygun olan çeki demirini bulmak kullanım açısından oldukça önemlidir.

Çeki Demirleri Nerelerde Kullanılır?

Çeki demirleri her bagajda bulunması gereken bir üründür. Çünkü sık sık birtakım durumlardan dolayı lazım olabilir, kişiler kullanmak zorunda kalabilir. Aracın yolda benzini bittiğinde başka bir araca takmak için ihtiyaç duyulabilir. Böylece çeki demiri sayesinde araç yolda kalmamış olur. Bunun dışında araç kaza yapabilir ya da kaza yapmış başka bir araca yardım etmek isteyebilir. Bu zamanlarda da Chevrolet çeki demiri kullanımı devreye girer. Römork demiri olarak da adlandırılan bu ürün köylerde de sık sık kullanılır. Taşınacak bir yük olduğunda tercih edilir. Sadece zorunlu durumlarda değil keyfi şekilde de kullanılabilir. Araç sahibi tekne ve karavan benzeri hareketsiz araçları taşıma talebinde bulunabilir. Böylece römork demiri kişiye yardımcı olan bir üründür.

Chevrolet Çeki Demirlerinin Genel Özellikleri

Çeki demirleri Chevrolet markasının her aracında aynı olmayabilir. Farklılık söz konusu olabilir. Ancak genelde ortalama özellikleri taşıyan çeki demirleri kullanılır. Chevrolet çeki demiri metalden sağlam şekilde yapılır. Maksimum D değeri 11,5 KN'dir. Büyük araçların römork kapasitesi 2000 kg iken küçük araçların 1500- 2000 arasında değişim gösterebilmektedir. Çeki kancası maksimum dikey yükü de 80 kg olabilir.

Chevrolet araca sahip olan kişi romorkcu.com internet adresinden kendine uygun olan çeki demirini bularak sipariş verebilir. Böylece fazla zahmet çekmeden hızlı şekilde lazım olan ürünü kargo ile temin edebilir. Ayrıca garanti belgesi ile kullanım kılavuzu gibi kitapçıklar da beraberinde gelir.