Audi Çeki Demiri | Çeki Demiri | Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Audi Çeki Demiri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Audi Çeki Demiri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog görünümü

Liste görünümü

Audi Çeki Demiri

Araba kullanmak her daim birtakım araç gereçleri kullanmayı da beraberinde getiriyor. Bu araç gereçlerden biri de çeki demirleridir. Çeki demirleri sık sık lazım olabilen ürünlerdir. İnsan hayatını kolaylaştıran, araba kullanmayı daha basit hale getiren, kişilerin zorluk yaşadığı durumlarda yardımcı olan ürünlerdir.

Çeki demirleri arabaların markalarına göre de farklılık gösterebilmektedir. Her markanın araç yapısına göre ürettiği çeki demirleri bulunuyor. Audi çeki demiri ürünü de kendine özgü şekilde tasarlanan bir üründür. Arabanın türüne, büyüklüğüne, çekiş gücüne göre özellikler değişmektedir. Fiyatları da özelliklerine göre artış ya da azalış gösterebilmektedir.

Audi Çeki Demirleri Hangi Durumlarda Kullanılır?

Audi çeki demirleri birtakım durumlarda acil şekilde lazım olabilir. Veya keyfi şekilde kullanım yapmak da mümkündür. Genelde her araç kullanıcısının bulundurması gereken bir üründür. Çeki demirleri özellikle kaza durumlarında, aracın yakıtı bittiği durumlarda lazım olan bir üründür. Kişi aracındaki yakıtın bittiğini fark etmeyebilir. Bu zamanlarda Audi marka çeki demiri oldukça yardımcı olan bir üründür. Bunun dışında kaza durumlarında da sık sık tercih edilir. Aracın kolaylıkla taşınmasını sağlar. Veya kaza yapan bir aracı taşımaktadır.

Zorunlu hallerin dışında çeki demiri isteğe göre de kullanılabilir. Özellikle karavan ve tekne gibi benzeri hareketsiz araçları taşımak için çeki demiri kullanılır. Römork demiri olarak da adlandırılan bu ürün metalden yapılmaktadır. Oldukça sağlam şekilde tasarlandığı için herhangi bir olumsuz durum, kırılma, bozulma söz konusu olmaz.

Audi Çeki Demirinin Sahip Olduğu Özellikler

Her çeki demirinin sahip olduğu özellikler farklıdır. Çünkü araca göre ve taşıyacağı eşyaya göre tasarlanır. Audi çeki demiri ürünlerinin tasarlanması ise genelde klasik şekildedir. Kırılmaz ve dayanıklı şekilde oluşturulmuştur. Çeki demirinin maksimum D değeri 7,7 KN'dir. Araçların genel römork kapasitesi 1390 kg şeklinde oluşturulmuştur. Çeki kancası maksimum dikey yük ise 85 kg şeklinde tasarlanmıştır.

Bu ürünü romorkcu.com internet adresinden sipariş etmek mümkündür. Zahmet etmeden araca uygun olan çeki demiri kişilere gönderiliyor. Herhangi bir sorun oluşmadan kullanma kılavuzu ve garanti belgesi ile ürün kişilere ulaştırılmış oluyor. Ardından rahatlıkla lazım olduğunda çeki demiri kullanılabilir.