Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

14.02.2018

TEKNE ÇEKİ DEMİRİ MODELLERİT.C. Bilim sanayi ve ticaret bakanlığı onaylı olarak 2004 yılından beri, araç, römork ve tekne çeki demiri modelleri üzerine imalat, satış ve montaj hizmetleri veren Romorkcu.com sitesi, sürekli olarak kalite ve çeşitliliğini arttıran ve sektörde öncü olan bir firmadır. Firma, dünya üzerindeki gelişmeler ışığında, en son yenilikleri ve teknolojileri kullanıcılarının hizmetine sunuyor. Firma, gerekli olan tüm testlerden geçen ürünlerini, garantili olarak satışa sunuyor.

Firmanın Ürünleri

Firma, tekne çeki demiri modelleri ile birlikte, hemen hemen tüm arazi tipi araç modellerinin çeki demirlerini (Audi, Ford ve BMW gibi), römork bileşenleri ve yedek parçalarını (yan destek ayakları, elektrik parçaları, dingilleri, çeki halkaları, çamurlukları, el vinci ve ekipmanları ile ön denge tekeri gibi), kamp için gerekli aksesuarları (termos ve su ısıtıcısı gibi), motosiklet aksesuarlarını (sis lambası ve alarm sistemi gibi), araç aksesuarlarını (kriko, YSC, far sensörü, yan cam perdeleri ve trafik seti gibi) ve pratik araç aksesuarlarını (kontakt sprey, çok amaçlı anahtar takımları, kaymaz bantlar, cıvata sabitleyiciler ve araç içi tazeleme spreyleri gibi) da kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

 

Sipariş Ve Teslimat

Romorkcu.com ana sayfasındaki ürünlerin detaylı resimleri tıklanarak ürünle ilgili özellikler incelendikten sonra, üyeler sipariş hattından sipariş verebiliyor ve ödeme onayından itibaren 3 gün içinde kargoya veriliyor ve mesafeye göre en geç üç gün içinde kullanıcıya teslim ediliyor (özel siparişlerin süresi değişiklik gösterebiliyor). Site tüm kredi kartlarına taksit imkanı da sunuyor.