KIA SPORTAGE ÇEKİ DEMİRİ - 2016 yılı ve sonrası modeller | Kia Çeki Demiri | Çeki Demiri | Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Fotoğraf temsilidir. Aracınıza uygun olan ürün gönderilecektir.

5.823,79 TL  KDV Dahil
Proje ve montaj bedelleri seçtiğiniz zaman fiyata eklenir. Proje bedeli TSE maliyeti hariçtir. Bulunduğunuz ilin TSE Araç Kontrol Merkezine ayrıca 2953 TL, ruhsata işletmek için her hangi bir Notere 1138 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.
STOKTA YOK
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar

KIA SPORTAGE ÇEKİ DEMİRİ - 2016 YILI VE SONRASI MODELLER

Aracınızın ne zaman yolda kalacağını kestiremeyebilirsiniz bu sebeple de aracınıza uygun bir çeki demiri paketinin mutlaka yakınınızda olması gerekiyor. Römork bağlantısı ya da halk dilinde bilinen adı ile çeki demiri, motorlu bir araç yardımı ile motorsuz bir aracı hareket ettirmeye yarayan bir alettir.

Özellikle Romorkcu.com sitesinde Kia Sportage 2016 yılı ve sonrası modeller için çeki demirini hem ucuza hem de kaliteli bir şekilde bulabilirsiniz. Aracın römork kapasitesi 1650 kg olmaktadır. Ayrıca çeki kancası maksimum dikey yüklemesi 80 kg olup, ürünün maksimum D değeri 9 KN olmaktadır.

Çeki Demiri Paketinin İçerdiği Ürünler

Çeki demiri paketi içinde çeşitli belgeleri, kullanım talimatını ve elektrik kitini barındırıyor. Cep yakmayan özel fiyatlı çeki demiri çeşitleri Kia Sportage marka aracınıza uygun olarak üretilmiştir.

ÇEKİ DEMİRİ NASIL TESCİL OLUYOR

Romorkcu.com'dan E-belgeli Çeki Demiri

1. Adım

TSE Araç Kontrol Merkezi Montaj Uygunluk Raporu

3. Adım

Noterde Ruhsat Yaprağı Değişimi

4. Adım

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor