Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

10.05.2018

KİA ÇEKİ DEMİRİ FİYATLARIÇeki demiri araçlarda hayat kurtaran, işlemleri kolaylaştıran bir üründür. Kia model araçlara özel çeki demiri online satış mağazamızda bulunuyor. Kia çeki demiri fiyatları ise değişiklik gösterebiliyor. Çeki demiri veya çeki kancası adı verilen bu ürün araçların arka tamponuna takılarak çekilmesini sağlar. Bazı araçlarda tamponun altında gizli olarak bulunan bu bölüme çeki demiri takılır. Genelde arazi araçlarında daha belirgindir.

Kia model araçlarda ise çeki demirini takacak yer alenen belirli değildir. Tamponun alt kısmına çeki demirini takarak kullanmak mümkündür. Araç yolda kalmış olabilir, kaza geçirmiş olabilir ya da herhangi bir yakıt problemi yaşanabilir. Böyle durumlarda Kia aracı için çeki demiri kullanılabilir. Her araca göre çeki kancası boyutlarında değişiklik olması söz konusudur. Kia model araçlar için daha ortalama boyutta bir çeki demiri kullanılır. Kia çeki demiri fiyatları ortalama olarak uygundur ancak değişim söz konusu olabilir.

Kia Çeki Demiri Çeşitleri

kia çeki demiri modelleri

Kia çeki demiri fiyatları konusunda bilgi alırken fiyatların modelin yılına, römork kapasitesine ve çeki kancası maksimum dikey yüküne bağlı olduğunu göreceksiniz. Mutlaka araca uygun olan model bulunmalıdır. Fiyatları 600 TL'den 800 TL'ye kadar değişim gösterebiliyor. Fiyatlar demirin modeline ve kapasitesine göre değişebilir. Eğer Kia model aracınıza uygun olan çeki demirini almak istiyorsanız romokcu.com internet sitesinden alışveriş yapabilirsiniz. Karavan çeki demiri ile ilgili blog yazımız için bu sayfayı tıklayabilirsiniz.