FORD TRANSİT TOURNEO COURİER VAN ÇEKİ DEMİRİ - 2014 yılı ve sonrası modeller | Ford Çeki Demiri | Çeki Demiri | Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Fotoğraf temsilidir. Aracınıza uygun olan ürün gönderilecektir.

3.284,59 TL  KDV Dahil
Tüm ürünler geçerli için 4 aya kadar vade farksız taksit fırsatı. 821,15 x 4
Proje ve montaj bedelleri seçtiğiniz zaman fiyata eklenir. Proje bedeli TSE maliyeti hariçtir. Bulunduğunuz ilin TSE Araç Kontrol Merkezine ayrıca 1535 TL, ruhsata işletmek için her hangi bir Notere 715 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.
SEPETE EKLE
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar

FORD TRANSİT TOURNEO COURİER VAN ÇEKİ DEMİRİ - 2014 yılı ve sonrası modeller

Her araca uygun farklı özelliklerde çeki demiri modelleri kaliteli tasarımlarla tercih edilmektedir. Ford Transit Tourneo Courier için uygun olan çeki demiri çeşitleri en uygun fiyat seçenekleri ile online satış mağazamızdadır. Aracın maksimum D değeri 8 KN şeklindedir. Aracın römork kapasitesi 910 kg'dir. Çeki kancası maksimum dikey yükü ise 75 kg'dir.

Ucuz Çeki Demiri

Ford transit tourneo van 2014 yılı ve sonrası modeller için uygun çeki demirleri sahibi olmak istiyorsanız romorkcu.com internet adresinden araştırma yapabilirsiniz. Ucuz çeki demiri fiyatları ile tercih edilen romorkcu.com satın aldığınız ürünü en kısa sürede güvenli şekilde tarafınıza gönderecektir.

ÇEKİ DEMİRİ NASIL TESCİL OLUYOR

Romorkcu.com'dan E-belgeli Çeki Demiri

1. Adım

TSE Araç Kontrol Merkezi Montaj Uygunluk Raporu

3. Adım

Noterde Ruhsat Yaprağı Değişimi

4. Adım

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor