Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

10.08.2018

DACİA ÇEKİ DEMİRİ MODELLERİKullanılan aracı çeki demiri ile daha fonksiyonel hale getirmek mümkün. Çeki demiri ile kullanılan araçla her türlü çekme işlemi yapılabilir. Önemli olan araca takılacak olan çeki demirinin araca uygun olması ve kaliteli bir şekilde tasarlanarak üretilmesidir. Dacia marka araç sahibi olanlar, kullandıkları araca uygun çeki demirini romorkcu.com internet alışveriş sitesinden bulabilir, Dacia çeki demiri modelleri arasından dilediğini seçebilirler.

dacia çeki demiri modelleri

Dacia Araca Uygun Römork Kancası

romorkcu.com internet alışveriş sitesinde Dacia çeki demiri modelleri olarak 12 adet ürün yelpazesi bulunuyor. Sipariş verileceği zaman aracın modeline dikkat etmek gerekir. Ürünlerin tamamen yerli malı olarak üretimi yapılıyor. Ayrıca tüm satışa sunulan ürünler ECE R55 belgesine sahip. Yalnız sahip olunan araca çeki demiri takmak için araç sahibinin aracına yönelik trafik izin belgesi alması gerekiyor.

dacia çeki demiri modelleri

Çeki Demirlerinde Sipariş ve Teslimat

romorkcu.com internet alışveriş sitesi aracılığı ile sipariş edilen ürünlerden kargo ücreti alınmıyor. Sipariş edilen ürün alıcıya en kısa zamanda ulaştırılıyor. İstenilen ürün ile beraber müşteriye, e belgesi, kurulum kolaylığı için montaj şeması, yine kurulum için gerekli olan talimatname ve çeki demiri ile elektrik kiti gönderiliyor. romorkcu.com çeki demiri alışveriş sitesinde alınacak olan ürünün ödeme koşulları ile ilgili olarak müşterilere birçok seçenek sunuluyor. Peşin ödeme yapılabileceği gibi bir çok banka kartı ile taksitli alışveriş yapma imkânı da müşterilere sunulmuştur.