Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

20.01.2018

ÇEKİ DEMİRİ FİYATLARIBir araca çeki demiri taktırmak için trafikten izin almak gereklidir. Bu izinden sonra araca takılacak olan çeki demiri oldukça işe yarayacaktır. İster araç çekin ister yük aracı çekin. Her model ve marka araca uygun çeki demiri romorkcu.com alışveriş sitesinde satılmaktadır. Ürünler yüzde yüz yerli malı olup gerekli olan tüm belgeler bulunmaktadır. Romorkcu alışveriş sitesinde satılan çeki demiri fiyatları oldukça uygun fiyat aralığında satılmaktadır. Uygun fiyat garantisinin yanında satılan çeki demirleri uzun süre kullanım garantili olarak satılmaktadır.

Sipariş ve Teslimat

Romorkcu.com alışveriş sitesinden sipariş verilen çeki demirleri en kısa süre içinde kargo ile müşterilere ulaştırılmaktadır. Çeki demirlerinin kanca ağırlığı yaklaşık olarak 80 kg civarındadır. Çeki demirlerinin ortalama olarak çekebileceği ağrılık değeri de yine ortalama olarak 1400 kg üzerindedir.

Ürünle Beraber Gelen Belgeler

Müşteriye gönderilen çeki demiri elektrik kiti ile beraber gönderilir. Ayrıca e belgesi de paketin içinde bulunur. Kolay kurulum sağlamak için gerekli olan montaj şeması da pakete eklenir iken gerekli olan talimatname de eklenir. Bu gerekli olan talimatnameyi okumadan kurulum yapmayınız.

Romorkcu.com alışveriş sitesinde her araca uygun bir çeki demiri bulunmaktadır. Fakat sipariş verirken, sipariş verilecek olan çeki demirinin hangi araca uygulanacağına ve aracın yaşına uygun olup olmadığına dikkat edin.