Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

23.03.2018

BMW ÇEKİ DEMİRİ FİYATLARIBir araçtan maksimum kapasitede yarar sağlamak için bazı aparatların kullanılması gerekir. Binek bir araç ile yolda kalmış bir aracı çekmek için ya da yük taşımak için çeki demiri gereklidir. Kullanılacak çeki demirinin aracın marka ve modeline uygun olması gerekir. Romorkcu.com internet alışveriş sitesinde her marka ve modele uygun çeki demiri bulunmaktadır. Bmw marka araçlara uygun çeki demirlerinin özellikleri ve bmw çeki demiri fiyatları online mağazamızda yer almaktadır.

Çeki Demiri Özellikleri

Romorkcu.com sitesinde bulunan bmw çeki demiri fiyatları makul fiyat aralığında olup, uzun süre kullanıma uygun kalitede üretilmiştir. Ürün tamamen yerli malı ve iki yıl garanti süresine sahip. Ayrıca üründe ECE R55 belgesi bulunuyor. Ürünün maksimum kapasitesi 10,9 KN. Römork kapasitesi 2400 kg ağırlığa kadar çıkıyor. Bmw çeki demirinin kancasının sahip olduğu ağırlık 80 kg. Bu ürün bmw binek araçların 2004 yılı ve sonrası olan modeller için kullanılabiliyor.

Paket İçeriği

Romorkcu.com sitesinden alınan Bmw çeki demiri siparişinden sonra gelen pakette, çeki demiri, elektrik kiti, e belgesi, ürünün kullanımı için gerekli olan montaj şeması ve ürün kullanımı için gerekli olan talimatname gönderiliyor. Bu ürünün kurulumundan sonra bu aparat ile römork, yat gibi araçlar rahatlık ile çekilebilir. Kurulumu da oldukça basittir.