Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

20.01.2018

AUDİ ÇEKİ DEMİRİ ModelleriAracınızı trafikten gerekli izni aldıktan sonra daha aktif olarak kullanmak için taktıracağınız Audi çeki demiri ile çok amaçlı kullanabilirsiniz. Metal bir kanca görünümünde olan çeki demiri her hangi bir arıza halinde aracın ön tamponunun altına monte edilmek üzere her türlü yükü çekmek için yerleştirilir. Aracınızın model ve yaşına uygun olan çeki demiri takılması gerekir. Audi marka aracınızın her yaşa ve her modeline uygun uzun ömürlü ve kaliteli audi çeki demirini romorkcu.com online satış sitesinde rahatça bulabilirsiniz. Sipariş verirken aracınızın yaşına uygun olan audi çeki demirini sipariş etmeye özen gösterin. Çünkü modele uygun olan ağırlığı çekebilecek çeki demirinin takılması gerekir.

Audi Çeki Demiri Özellikleri

 

Audi çeki demiri kancası ağırlığı 85 kg'dır. Ortalama 1300 kg ağırlığı çekebilme kapasitesine sahiptir. ECE R55 belgesi bulunmaktadır ve tamamen Türk Malıdır. Sipariş edilen ürünün kurulumu için gerekli olan montaj şeması gönderilmektedir. Ama bu çeki demirinin bir oto tamirhanesinde işini bilen kişiler tarafından doğru bir şekilde takılması gerekir. Siparişlerin teslimatı en kısa zaman dilimi içerisinde yapılmaktadır.

Yalnız yukarıda da bahsettiğimiz gibi trafik tescil müdürlüğünden gerekli olan belgeler olmadan bu çeki demirini araca taktırmak imkansızdır. Römork taşıma izni olan araçlara takılmaktadır ve bunun için de tescil işlemi yapılması gerekir. Romorkcu.comadresinde satılmakta olan çeki demirleri de gerekli iznin arkasından size uzun yıllar kullanma garantisi verir.