FORD TRANSİT KAMYONET KURT AĞZI PİMLİ TOPUZ ÇEKİ DEMİRİ | Ford Çeki Demiri | Çeki Demiri | Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Fotoğraf temsilidir. Aracınıza uygun olan ürün gönderilecektir.

3.946,61 TL  KDV Dahil
Tüm ürünler geçerli için 4 aya kadar vade farksız taksit fırsatı. 986,65 x 4
Proje ve montaj bedelleri seçtiğiniz zaman fiyata eklenir. Proje bedeli TSE maliyeti hariçtir. Bulunduğunuz ilin TSE Araç Kontrol Merkezine ayrıca 1535 TL, ruhsata işletmek için her hangi bir Notere 715 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.
SEPETE EKLE
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar

FORD TRANSİT KAMYONET KURTAĞZI PİMLİ TOPUZ

Doğru bir kullanım için Ford transit marka kamyonetinize özel olarak tasarlanan kurt ağzı pimli topuz modellerini satın almalısınız. Her araç için çeki demiri çeşitleri araca göre farklı özellikler taşımaktadır. Online satış mağazamızda yer alan Ford transit çeki demiri maksimum D değeri 20,5 KN olarak oluşturulur. Aracın römork kapasitesi 3500 kg'dir. Çeki kancası maksimum dikey yükü de 250 kg şeklindedir. Araca uygun olan çeki demirini satın alınmazsa beklenmedik problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Pimli Topuz Fiyatları

Romorkcu.com online pimli topuz satış mağazamız ford transit arçalarınız için uygun ürünleri içermektedir. Ürün Türkiye’nin her yerine kargoyla gönderilirken aynı zamanda kullanma kılavuzu, kullanım talimatları da gönderilir.

ÇEKİ DEMİRİ NASIL TESCİL OLUYOR

Romorkcu.com'dan E-belgeli Çeki Demiri

1. Adım

TSE Araç Kontrol Merkezi Montaj Uygunluk Raporu

3. Adım

Noterde Ruhsat Yaprağı Değişimi

4. Adım

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor