FORD RANGER WILDTRAK / XLT ÇEKİ DEMİRİ - 2012 yılı ve sonrası modeller | Ford Çeki Demiri | Çeki Demiri | Romorkcu.com - Çeki Demiri | Çeki Demiri Modelleri
2500 TL ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Fotoğraf temsilidir. Aracınıza uygun olan ürün gönderilecektir.

4.197,41 TL  KDV Dahil
Tüm ürünler geçerli için 4 aya kadar vade farksız taksit fırsatı. 1.049,35 x 4
Proje ve montaj bedelleri seçtiğiniz zaman fiyata eklenir. Proje bedeli TSE maliyeti hariçtir. Bulunduğunuz ilin TSE Araç Kontrol Merkezine ayrıca 1535 TL, ruhsata işletmek için her hangi bir Notere 715 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.
SEPETE EKLE
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar
12 TAKSİT'e kadar

FORD RANGER WILDTRAK XLT ÇEKİ DEMİRİ - 2016 YILI VE SONRASI MODELLER

Kaliteli ve güvenilir alışveriş imkanı sunan romorkcu.com adresinde her model ve marka araç için uygun olan çeki demirini bulmak mümkündür. Ford marka araçlarınız için uygun olarak üretilen Ford Ranger Wildtrak çeki demiri için uygun ürünü hemen sipariş verebilirsiniz. Çeki kancası maksimum dikey yüksekliği 112 kg olan ürün için farklı ödeme seçenekleri sunan firma ürünün montajı için talimatname ve herkes tarafından anlaşılabilecek montaj şeması da gönderiyor.

Ford Ranger Römork Kancası

Maksimum D değeri 15. 5 kn olan çeki demiri Ford Ranger wıldtrak xlt için özel üretilmiştir. TSE onaylı ve e-belgeli çeki demiri, kaliteli, dayanıklı ve garantilidir.

ÇEKİ DEMİRİ NASIL TESCİL OLUYOR

Romorkcu.com'dan E-belgeli Çeki Demiri

1. Adım

TSE Araç Kontrol Merkezi Montaj Uygunluk Raporu

3. Adım

Noterde Ruhsat Yaprağı Değişimi

4. Adım

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor